Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% | 120DNI NA ZWROT | DOPASOWENIE ROZMIARU  

 

MENU
Wysyłka

ZAKUPY ONLINE JESZCZE NIGDY NIE BYŁY TAKIE PROSTE.
ZAMÓW WYBRANĄ PRZEZ CIEBIE BIŻUTERIĘ
WYBIERZ JEDNĄ Z DWÓCH FORM DOSTAWY I CIESZ SIĘ NOWĄ BIŻUTERIĄ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

PRZESYŁKA KRAJOWA - PACZKOMAT INPOST

W przypadku wyboru dostawy do paczkomatu InPost, prosimy o wybranie takiej formy przesyłki. Wyświetlona zostanie mapa paczkomatów, należy wybrać ten w którym przesyłka ma zostać umieszczona. Na każdym etapie dostawy dostajesz informację na temat lokalizacji przesyłki. Na podany numer telefonu otrzymasz kod do odbioru przesyłki w wbranym przez Ciebie paczkomacie.

Koszty wysyłki:

  • przesyłka, płatność całości - 0,00zł

PRZESYŁKA KRAJOWA - KURIER DPD

W przypadku wyboru dostawy kurierem, przesyłkę otrzymasz na wskazany przez siebie adres. Na każdym etapie dostawy dostajesz informację na temat lokalizacji przesyłki. W dniu dostawy otrzymasz wiadomość z szacunkowymi godzinami dostarczenia przesyłki oraz numerem telefonu do kuriera.

Koszty wysyłki:

  • przesyłka kurierska Firmą DPD, płatność całości - 0,00zł
  • przesyłka pobraniowa Firmą DPD, płatność zadatku 20%, reszta przy odbiorze - 25,00zł

DOSTAWA ZAGRANICZNA

Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu przesyłek za granicę. W przypadku chęci zakupu z dostawą zagraniczną koszty dotawy wyceniamy indywidualnie w zależności od miejsca wysyłki.

BEZPIECZEŃSTWO PRZESYŁEK

Wszystkie przesyłki są odpowiednio zabezpieczone. Zewnętrzne opakowane przesyłki oraz dane na etykiecie przewozowej nie zdradzają zawartości przesyłki. Do momentu dostawy produktu do Ciebie nasza firma odpowiada za jego bezpieczeństwo.