kontakt@goldrun.pl | 690-688-256 | Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% 

 

MENU
Jubiler Goldrun BLOG Idealne obrączki? Zobacz jak bogatą znajdziesz u nas ofertę i możliwości!

IDEALNE OBRĄCZKI?

Idealne obrączki? Zobacz jak bogatą znajdziesz u nas ofertę i możliwości!

Gdy ten ważny krok został wykonany i zostaliście narzeczeństwem to czas na kolejne zmiany w waszym życiu. Najważniejsze zapewne wydać się może wybranie odpowiedniej sali, wybór zaproszeń, winietek oraz waszego ubioru. Ale tak naprawdę najważniejszą rzeczą są obrączki – które są symbolem waszego uczucia, oraz nieskończoności.

Nie bez powodu mówi się o obrączkach że są wyjątkowe i symbolizują miłość, nie mają one początku ani końca.

MATERIAŁ:

Wybór zaczynamy od wybrania kruszcu, materiału z jakiego chcemy aby zostały wykonane obrączki. W naszej ofercie znajdziecie obrączki ze złota, obrączki ze srebra, oraz obrączki z tytanu. Kolejną kwestią jest wybór wnętrza - tutaj mowa o środkach klasycznych bądź soczewkowych oraz o sposobie wykończenia samych obrączek.

WYKOŃCZENIE:

Wykończenie obrączek może być zaokrąglone, fazowane bądź płaskie, zaś w damskiej obrączce może zostać oprawiony brylant, bądź cyrkonia. Należy kierować się przede wszystkim tym, co wam się spodoba jest wygodne i zachwyca ponieważ wasze obrączki będą waszym symbolem miłości, atrybutem. To właśnie patrząc na nie, będziecie mogli wracać wspomnieniami do dnia ślubu.

KOLORYSTYKA:

W ofercie Goldrun obrączki mogą posiadać wybraną przez Was kolorystykę. Wykonujemy obrączki ślubne z białego zlota, obrączki ślubne z żółtego złota, obrączki ślubne z różowego złota oraz obrączki ślubne wielokolorowe - dwukolorowe lub trzykolorowe. Dopasowanie kolorystyki często zależy od biżuterii jaką nosicie na codzień. Warto wybrać taki kolor złota który wkomponuje się w codzienne stylizacje.