Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% | 120DNI NA ZWROT | DOPASOWANIE ROZMIARU  

 

MENU
Jubiler Goldrun BLOG Jak sprawdzić rozmiar pierścionka na zaręczyny?

» BLOG » Jak sprawdzić rozmiar pierścionka na zaręczyny?


JAK SPRAWDZIĆ ROZMIAR PIERŚCIONKA NA ZARĘCZYNY?
Opublikowano 20.09.2021

Zapewne te pytanie to zagwozdka w głowie u większości Panów, którzy tworząc udany związek planują się oświadczyć..i tutaj pojawia się pytanie - skąd wziąć rozmiar palca? Jak go zdobyć?

JAK WYBRAĆ IDEALNY ROZMIAR PIERŚCIONKA ZARĘCZYNOWEGO?

Najprostszym i sprawdzonym sposobem jest zabranie swojej dziewczynie jakiegoś pierścionka który nosi dotychczas, ponieważ w salonie jubilerskim można sprawdzić jaki to rozmiar i wtedy poszukać czegoś z zbliżonym rozmiarze partnerki.
Co jeśli jednak nie nosi biżuterii, lub się z nią nie rozstaje?
Wystarczy ,że podczas snu zmierzy się rozmiar palca za pomocą multisizera który można zakupić u nas w salonie, bądź za pomocą zwykłej nitki – owinąć wokół palca i uciąć w tym miejscu. Może wydać się to niewykonalne, bądź błahe, ale Panowie zdają się i na takie kroki. Zakupując w naszym salonie pierścionek zaręczynowy można liczyć na fachową pomoc, doradztwo i bezpłatną korektę rozmiaru. Więc jeśli wciąż się zastanawiasz, nie zwlekaj! Pomożemy w wyborze i wszystko będzie tak jak sobie wymarzysz! Wybór pierścionka zaręczynowego to jedna z ważniejszych decyzji, ale pamiętaj że to wasze uczucie i miejsce stworzy wyjątkowy klimat.