kontakt@goldrun.pl | 690-688-256 | Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% 

 

MENU
Jaka biżuteria jest teraz modna?

JAKA BIŻUTERIA JEST TERAZ MODNA?

Jaka biżuteria jest teraz modna?

Każdy ma swoje wyczucie estetyki i smaku - o tym i tak mówi się już od dawna. Ze względu na styl, każdy indywidualnie dobiera swoje dodatki zważając na minimalistyczne akcenty po mocniejsze i bardziej widoczne.

Biżuteria często dopasowana jest do charakteru i stulu osoby. Niewątpliwie modnym elementem jest biżuteria złota czy biżuteria srebrna.

Modnym i często wybieranym dodatkiem są od zawsze kolczyki, czasem takim dodatkiem można podrasować cały swój styl. Mogą być delikatne kolczyki wkrętki, bądź z konkretnym charakterem wiszące podkreślające owal twarzy tj. bigiel oraz angielskie zapięcie.

Subtelnym dodatkiem z całą pewnością są bransoletki, które mogą występować w różne wersji noszone na nadgarstku bądź na kostce tzw. bransoletki na nogę. Wyróżniać mogą się one dodatkami, sposobem wykonania lub samego noszenia – na co dzień postawić można na klasyczną bransoletkę kręconym splocie zaś na wieczór sztywną bransoletkę która z pewnością doda nam szyku.

Łańcuszki – od zawsze towarzyszyły nie tylko wytwornym władcom, ale też skromniejszym ludziom. Potrafią za pomocą wisiorka który im towarzyszy nadać charakter, oraz cel jaki mają nadać osobie noszącej go. Łańcuch symbolizuje małżeństwo, wszechświat, oraz sprawiedliwość. Warto wiedzieć że w obecnym sezonie najmodniejszym elemenetm są łańcuszki celebrytki. Ta delikatna biżuteria często darowana jest na prezent. Tworzy delikatny dodatek do codziennych ale i wieczorowych kreacji. Wzornictwo łańcuszków celebrytek jest ogromne i każdy może dopasować indywidualną celebrytkę.

Pierścionki klasyczne, pierścionki delikatne w formie celebrytek lub pierścionki w towarzystwie naturalnych kamieni są niewątpliwe pięknym dodatkiem oraz symbolem wieczności. Nie bez powodu wręcza się go ukochanej kobiecie prosząc o rękę. Na codzień możemy wybrać złoty pierścionek z cyrkonią lub srebrny pierścionek z cyrkonią. Modnym trendem stały się również pierścionki z kolorowymi cyrkoniami.