Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% | 120DNI NA ZWROT | DOPASOWANIE ROZMIARU  

 

MENU
Jubiler Goldrun BLOG Symbol ślubu

» BLOG » Symbol ślubu


SYMBOL ŚLUBU
Opublikowano 20.12.2022

Symbol ślubu

Ślub to niewątpliwie najważniejszy moment w życiu każdego człowieka. Na to wydarzenie przygotowujemy się przez długi czas, dokonujemy starań aby ten dzień pozostał w naszej pamięci do końca życia i był taki jak sobie wymarzyliśmy. Dbając o detale które zostaną w naszej pamięci do końca życia, wybieramy również obrączki ślubne. Nie ma się co dziwić, od wieków jest to symbol zawarcia małżeństwa. Jak znaleźć odpowiednie obrączki czyli idealny symbol ślubu?

SYMBOL ŚLUBU CZY TO TYLKO OBRĄCZKI?

Mimo że obrączki są głównym symbolem ślubu, nie oznacza to że jedynym. Każda rzecz, gest czy słowo wypowiedziane w tym dniu może stać się symbolem zawarcia związku małżeńskiego.
Często w szczególnym dniu ślubu bliskie osoby darują nam swoje pamiątki które towarzyszyły im przed laty w dniu ślubu. Mogą to być spinki do mankietów ojca lub ozdoba do włosów mamy. Te pamiątki będą towarzyszyły nam do końca życia, jednak najtrwalsze i łączące WAS w tym szczególnym dniu są obrączki. Uważa się że to najtrwalszy symbol ślubu.

NAJPIĘKNIEJSZY SYMBOL MIŁOŚCI I ŚLUBU - OBRĄCZKI

Zakup obrączek – przed tym wyborem stają narzeczeni którzy planują szczególny dzień ślubu. Jest to niewątpliwie najtrudniejszy wybór – w końcu wybieramy je na całe życie i szczególnie ważne jest aby cieszyły nasze oko w dzień ślubu ale również i w kolejne rocznice które będziemy wspólnie przeżywać. Trudno powiedzieć czym dokładnie kierować się przy wyborze obrączek. Najbezpieczniejszą wersją są obrączki klasyczne, nie wychodzą z mody od kilkunastu lat i zawsze wyglądają dobrze. Z kolei nowoczesne wzory i atrakcyjne zdobienia również są kuszące. Co więc wybrać? Symbol ślubu, jakim są obrączki, powinien być wybrany tak, by narzeczeni mieli pewność, że po wielu latach nadal będą nosili go z dumą i przyjemnością.