kontakt@goldrun.pl | 690-688-256 | Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% 

 

MENU
Co się daje na zaręczyny?

CO SIĘ DAJE NA ZARĘCZYNY?

Co się daje na zaręczyny?

Zaręczyny w pierwszej kolejności kojarzą się z wręczeniem pierścionka zaręczynowego. Skąd więc pytanie co się daje na zaręczyny? Okazuje się że w obecnym czasie bardzo mode staje się wręczanie podarunku przez bliskich i rodzinę którzy chcą w wyjątkowy sposób pogratulować wejścia w nowy etap związku.

Co się daje na zaręczyny kobietom?
Jeśli przyjaciółka lub bliska osoba chce w szczególny sposób pogratulować zaręczyn i podarować prezent przyszłej pannie młodej jest na to wiele możliwości. Prezent z okazji zaręczyn powinien mieć symboliczne znaczenie i tworzyć wspaniałą pamiątkę. Bardzo modne są celebrytki które możemy zakupić z wszelakim motywem, pasują na każdą okazję i są świetnym prezentem. Wybrać możemy również delikatną bransoletkę z grawerem przypominającym o tym wydarzeniu. Dobrym pomysłem są również kolczyki lub też wisiorek np. z serduszkiem, żeby spotęgować romantyzm nowej drogi. Warto aby prezent był uniwersalny i nie przewyższał blasku pierścionka zaręczynowego, a jednocześnie tworzył pamiątkę na całe życie.

Co się daje na zaręczyny mężczyznom?
Prezent dla mężczyzny zazwyczaj staje się trudniejszy niż prezent dla kobiet. Co więc podarować na zaręczyny przyszłemu panu młodemu? Świetnym pomysłem mogą okazać się spinki do mankietów. Wykonane ze srebra lub złota mogą w przyszłości zdobić koszulę do ślubu. Doskonałym prezentem może być również zegarek. Będzie symbolizował odmierzany czas do ślubu, a dodatkowo to uniwersalny dar który spodoba się każdemu. Jeśli mężczyzna lubi nosić biżuterię możemy również postawić na bransoletę lub łańcuszek z nieśmiertelnikiem na którym możemy umieścić grawer. Zdecydowanie jednak warto postać na coś uniwersalnego. Można wybrać także spinkę do krawata – nawet, jeśli nie przyda się na ślub, to z pewnością będzie wiele możliwości, by nieraz ją założyć.