kontakt@goldrun.pl | 690-688-256 | Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% 

 

MENU
Co zamiast kwiatów na ślub?

CO ZAMIAST KWIATÓW NA ŚLUB?

Co zamiast kwiatów na ślub?

Coraz częściej młode pary na swoich ślubnych zaproszeniach określają co chcieli by dostać zamiast np. kwiatów. Wiązanka ślubna jest zawsze mile widziana, jednak istnieją bardziej nowoczesne formy dodatku do prezentu ślubnego. Zatem co podarować zamiast kwiatów na ślub? Dobrym pomysłem jest kupon lotto, zdrapka, książka a nawet biżuteria.

Co zamiast kwiatów na ślub? Najciekawsze propozycje
Kwiaty są bardzo tradycyjnym i symbolicznym podarunkiem ślubnym. Kompozycje i wiązanki na ślub bywają często drogie, a cieszą oko tylko w dzień podarowania, później często marnieją a młoda para nie ma co zrobić z tak dużą ilością kwiatów. Większość kwiatów może ulec zniszczeniu już podczas transportu, a jeśli młodzi od razu po ślubie planują podróż poślubną kwiatami nie będzie się miał kto zajmować. Dlatego też często narzeczeni sami informują, co zamiast kwiatów na ślub chcieliby dostać.

Robiąc to ze smakiem goście nie powinni czuć się urażeni. Często padają pomysły na karmę dla zwierząt jeśli przyszłe małżeństwo jest miłośnikami zwierząt, wino, gry planszowe – chociaż w tym przypadku istnieje ryzyko otrzymania podwójnych egzemplarzy. Coraz częściej młodzi dają się porwać w wir hazardu i proszą gości o kupony lotto czy zdrapki. Można umieścić je w kopercie z pieniędzmi lub w bardziej pomysłowy sposób balonie.

Co zamiast kwiatów na ślub? Pamiątkowa biżuteria
Często biżuteria nie przychodzi nam do głowy jeśli mówimy o prezencie ślubnym. Jednak warto wziąć pod uwagę taki rodzaj podarunku. Na pewno będzie to niezapomniana pamiątka i zostanie z nowożeńcami na zawsze. Można podarować połówki wisiorków lub bransoletki z tym samym motywem lub grawerem. Świetnie sprawdzą się też złote łańcuszki dla nowożeńców.