kontakt@goldrun.pl | 690-688-256 | Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% 

 

Jubiler Goldrun BLOG W jaki dzień zaręczyny?

W JAKI DZIEŃ ZARĘCZYNY?

W jaki dzień zaręczyny

Jaki dzień będzie odpowiedni na zaręczyny? Przed tym pytaniem staje każdy mężczyzna który planuje poprosić o rękę swoją wybrankę. Najwięcej przesądów dotyczy dnia zaślubin, nie zaręczyn więc o przesądy w tym przypadku nie musimy się martwić. Jednak jakie dni idealnie sprawdzą się na zaręczyny?

Walentynki
Walentynkowy dzień należy do jednych z najbardziej romantycznych dni w roku. Wtedy miłością otulają się wszystkie zakochane pary. Łatwo wtedy podążać z tym nurtem. Może właśnie wtedy gdy wokół panuje miłosna atmosfera łatwiej będzie zadać często stresujące dla panów pytanie „Czy wyjdziesz za mnie?”. Będzie to idealny czas dla każdej romantyczki. Należy jednak pamiętać, że jeśli nasza wybranka nie preferuje celebrowania takich świąt, zaręczyć warto się w innym terminie.

Wakacje
Wakacyjny wyjazd to również idealna okazja aby uklęknąć przed naszą ukochaną. Pełny relaks i brak obowiązków wprawiają każdego w błogi nastrój. Na urlop zazwyczaj wybieramy się z daleka od domu, dlatego jeszcze łatwiej będzie stworzyć oryginalne miejsce do zaręczyn. Również sceneria np. gór czy morza sprawia że każda kobieta marzy o pierścionku zaręczynowym. Dodatkowym atutem może być to że będzie to Wasze na długo zapamiętane miejsce, gdzie wracając będziecie wspominać cudowny czas zaręczyn.

Rocznica
Wielu panów decyduje się na oświadczyny w dniu rocznicy. W jaki dzień zaręczyny będą najbardziej romantyczne? Może to być rocznica dnia, w którym nastąpiło pierwsze spotkanie, pierwszy pocałunek albo pierwsze wyznanie miłości. To zwykle kobiety pamiętają o rocznicach, więc zaręczyny w taki dzień będą z pewnością niespodzianką.