kontakt@goldrun.pl | 690-688-256 | Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% 

 

Jubiler Goldrun BLOG Obrączki białe złoto

OBRĄCZKI BIAŁE ZŁOTO

Obrączki białe złoto

Wybór obrączek ślubnych jest zdecydowanie najtrudniejszy dla młodej pary. Na rynku możemy znaleźć obrączki klasyczne, z nacięciami, oprawione kamieniami, polerowane lub matowe. Wygląd nie jest jednak największym zmartwieniem, pozostaje jeszcze wybór koloru obrączek. Na rynku firmy jubilerskie oferują nam obrączki z żółtego złota, obrączki z białego złota, obrączki z różowego złota, obrączki dwukolorowe lub obrączki wielokolorowe. Firmy które oferując obrączki ślubne to między innymi obrączki apart, obrączki yes, obrączki goldrun.


Obrączki białe złoto – najmodniejszy wybór
W obecnych czasach wiele par decyduje się na obrączki z białego złota. Świetnie komponują się z biżuterią żółtego złota, ale i ze srebrem. Naturalnie białe złoto nie posiada śnieżnobiałego odcienia dlatego aby uzyskać ten efekt obrączki poddawane są procesowi rodowania. Obrączki z białego złota.


Białe złoto jak platyna
Wygląd biżuterii wykonanej z białego złota do złudzenia przypomina biżuterie wykonaną z platyny, która jest znacznie droższym wyrobem jubilerskim. Kolejną zaletą obrączki z białego złota jest jej wytrzymałość. Jak w każdym produkcie jubilerskim tak również w białym złocie po latach użytkownika możliwe jest odnowienie biżuterii które nadaje dawny blask. Obrączki białe złoto.