kontakt@goldrun.pl        Obrączki RABAT do -25%  Zapraszamy

MENU
Jubiler Bytom

 Salon Bytom

  Salon Goldrun Jubiler Bytom

❣ Adres:

ul. Dworcowa 3, 
41-902 Bytom

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00-18:00 

Sob: 10:00-14.00

Nd: nieczynne

Jubiler Bytom


Czym się cechujemy jako sklep jubilerski w Bytomiu ?
Bardzo dobry jubiler Bytom to nie tylko sprzedaż biżuterii złotej, srebrnej, platynowej, paladowej, tytanu  ale także rzemieślinik, który tworzy biżuterię. Nasz salon jubilerski Bytom charakteryzuje się tym, że za wszystkimi  projektami, stoją nasi Mistrzowie złotnicy. To właśnie dzięki nim nasza pracownia jubilerska Bytom jest niezwykła. Posiadamy unikalne dodatki, które będą stanowiły wyjątkowe prezenty dla naszych bliskich i nas samych. Nasz zakład złotniczy w Bytomiu prowadzi również skup złota.

Sklep jubilerski Bytom
Jak każdy renomowany salon posiadamy wyroby jubilerskie z najwyższej jakości kruszców. Jest to przede wszystkim złota biżuteria damska i męska biżuteria ze złota, w tym:

Złote Obrączki Bytom

Pierścionki z Diamentami Bytom

Pierścionki Zaręczynowe Bytom

Pierścionki zaręczynowe z naturalnymi kamieniami

Biżuteria z Brylantami

Pierścionki z Brylantami Bytom

Bransoletki Złote

Kolczyki Złote

Wisiorki Złote

Łańcuszki Złote

Naszyjniki Złote

Broszki Złote

    
Obrączki ślubne Bytom


Nasz sklep ze złotą biżuterią to nasza pasja, dlatego do każdego projektu podchodzimy z sercem i umiejętnościmi wypracownami przez 26 lat wykonywania obrączek. Szczególną uwagę poświęcamy u nas na wykonywanie takich produktów jak obrączki Bytom, ponieważ są one zwieńczeniem miłości, cierpilwości i świadectwem wspólnego życia  które dodatkowo podkreśla grawer. W  ofercie posiadamy klasyczne obrączki złote, obrączki dwukolorowe, ozdobione w diamenty Bytom lub brylanty Bytom, a ich próba złota 585, jest jedną z najpopularniejszych. Posiadamy także białe złoto, palladowe, złoto rodowane. Złoto  585 to najczęściej wybierana próba, to oferujemy także w zależności od potrzeb 333 oraz 750 i różowe złoto próby 585 Bytom.

Pierścionki zaręczynowe Bytom


Wybieranym materiałem biżuteryjnym z którego są modne pierścionki zaręczynowe i obrączki są nim platyna 950,złoto 585,srebro925 lub tytan. Doskonale wkomponuje się w nie każdy kamień szlachetny: diament, moissanit, szafir, szmaragd, rubin,oliwin, cytryn,a nawet wyjątkowy tanzanit. Niezależnie czy wybierzemy srebro, czy złoto, czy też naszą biżuterię będzie zdobić cyrkonia to w naszym salonie zawsze możliwe jest grawerowanie biżuterii Bytom które nada jej wyjątkowy charakter.

Naprawa biżuterii złotej Biżuteria Bytom.

Nasz cennik usług jubilerskich w Bytom i zasięg działalności. Cena złota zawsze była wysoka – jest to jeden z najbardziej  i najpopularniejszych biżuteryjnych surowców. Jest on najtrwalszy i najlepiej się prezentuje. Jednak nie zawsze to, ile kosztuje łączy się z jego jakością. Jubiler z Bytomia  jest w stanie zaprojektować niepowtarzalną biżuterię na światowym poziomie. Tak właśnie jest w naszym salonie – mamy świetne  dodatki które tworzymy z pasją dla naszych klientów  szczególnie na Śląsku. Szukajcie  nas pod frazami: gdzie kupię złotą biżuterię, złoto, złote obrączki, pierścionek zaręczynowy z brylantem czy diamentem oraz szukam jubilera Bytom w wyszukiwarce internetowej, a z pewnością znajdziesz nasz salony Jubileskie  i pracownie złotniczą.

Zaprasza Jubiler Bytom.