kontakt@goldrun.pl        Obrączki RABAT do -25%  Zapraszamy

MENU
Jubiler Chorzów

Salon Chorzów

 Salon Goldrun Jubiler Chorzów

❣ Adres:

ul. Wolności 52, 
41-506 Chorzów

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Sob: 09:00 - 13:00

Nd: nieczynne

Jubiler ChorzówNasz sklep jubilerski w Chorzowie – czym się charakteryzuje? Dobry jubiler Chorzów to firma która nie tylko prowadzi swój sklep jubilerski Chorzów, ale także sama zajmuje się projektowaniem biżuterii. Jego salon jubilerski w Chorzowie jest wizytówką jego prac i zangarzowaniem w branżę jubilerską od ponad 35 lat. Nasza pracownia jubilerska Chorzów to sprzedaż biżuterii złotej Chorzów i złotnik Chorzów.


Sklep jubilerski Chorzów


Nasz zakład złotniczy Chorzów prowadzi także skup złota w Chorzowie w atrakcyjnych cenach. Czym się dokładnie zajmujemy i jaki jest nasz asortyment? Nasz asortyment to biżuteria damska Chorzów i męska z najwyższej jakości. Posiadamy niezwykle zróżnicowaną ofertę, która obejmuje:


   obrączki ślubne Chorzów,    
   pierścionki z diamentami Chorzów,   
   brylanty Chorzów,   
   kolczyki złote Chorzów,   
   bransoletki złote Chorzów,   
   łańcuszki złote Chorzów,   
   wisiorki złote Chorzów,   
   naszyjniki złote Chorzów,   
   białe złoto palladowe Chorzów,   
   złoto rodowane Chorzów,    
   złoto wielobarwne Chorzów.


Pierścionki zaręczynowe Chorzów.

Biżuteria złota Chorzów dostępna jest w wielu rodzajach w próbach 585, 750, 333. Próba złota 585  jest najpopularniejsza, próba 333 i 750 cieszą się srednią popluarnością. Do naszej pracy  podchodzimy z sercem, zangarzowaniem i umiejętnościami udoskonalnymi latami, dlatego też nasze wyroby jubilerskie to nie tylko złoto, srebro czy platyna alerównież tytan. Oferujemy klasyczne obrączki złote, ale także obrączki dwukolorowe, ponad 2500 modeli. Pierścionki zaręczynowe Chorzów, pierścionki z brylantami i innymi szlachetnymi kamieniami. Jest to: moissanit, szafir, szmaragd, rubin, a nawet tanzanit, wszystko zależne jest od gustu przyszłej narzeczonej i narzeczonego.


Obrączki ślubne Chorzów

Nasze obrączki co warto podkeślic są bezszwowe co oznacza że nie mają miejsc łaczeń. Na każdym etapie wyboru służymy pomocą , czy są to diamenty, brylanty, czy cyrkonia, zawsze staramy się wybrać jak najlepszą opcję dla klientów naszego salonu. W zależności także od tego, czy są to złote obrączki Chorzów, czy biżuteria z brylantami, zawsze możliwe jest u nas grawerowanie biżuterii w Chorzowie. Grawer sprawia, że biżuteria jest jeszcze bardziej zindywidualizowane i stanowią pamiątkę dla osoby obdarowywanej.

Biżuteria Chorzów
Nasze salony mieszczą sie na terenie całego Śląska w Bytomiu, Zabrzu, Chorzowie, Katowicach, Sosnowcu, Bielsko Biała. Bardzo często spotykamy się w internecie z pytaniami, gdzie kupię tanie złoto, ile kosztuje złoty pierścionek lub szukam niedrogiego złotnika. Złoto jest cennym kruszcem. Nasz cennik jest bardzo konkurencyjny, szczególnie jak na Śląsk, czyli obszar, w którym głównie prowadzimy naszą działalność. Stąd też nasz sklep to według opinii to tani jubiler Chorzów z profesjonalną obsługą i najwyższej jakości biżuterią ze złota.


Zapraszamy Jubiler Chorzów