kontakt@goldrun.pl        Obrączki RABAT do -25%  Zapraszamy

MENU
Jubiler M1 Zabrze

Salon M1 Zabrze

 Salon Goldrun Jubiler M1 Zabrze

❣ Adres:

ul. Szkubacza 1, 
41-800 Zabrze

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 9:00 - 21:00

Sob: 9:00 - 21:00

Nd: 10:00-20:00

Jubiler M1 Zabrze


Czym się cechujemy jako sklep jubilerski w M1 Zabrzu ? Bardzo dobry jubiler  M1 Zabrze to nie tylko sprzedaż biżuterii złotej, srebrnej , platynowej, paladowej, tytanu  ale także rzemieślinik, który tworzy biżuterię. Nasz salon jubilerski Chorzów charakteryzuje się tym, że za wszystkimi  projektami, stoją nasi Mistrzowie złotnicy. To właśnie dzięki nim nasza pracownia jubilerska M1 Zabrze jest niezwykła,posiadamy unikalne dodatki, które będą stanowiły wyjątkowe prezenty dla naszych bliskich i nas samych. Nasz zakład złotniczy w Chorzowie prowadzi również skup złota.

Sklep jubilerski M1 Zabrze
Jak każdy renomowany salon posiadamy wyroby jubilerskie z najwyższej jakości kruszców. Jest to przede wszystkim złota biżuteria damska Chorzów i męska biżuteria ze złota, w tym:

  złote obrączki M1 Zabrze,

  pierścionki z diamentami M1 Zabrze

  pierścionki zaręczynowe M1 Zabrze,

  biżuteria z brylantami,

  pierścionki z brylantami M1 Zabrze

  bransoletki złote, 

  kolczyki złote, 

  wisiorki złote, 

  łańcuszki złote,

  naszyjniki złote, 

  broszki złote,

  pierścionek zaręczynowy z moissanitem.

    
Obrączki ślubne M1 Zabrze
Nasz sklep ze złotą biżuterią to nasza pasja, dlatego do każdego projektu podchodzimy z sercem i umiejętnościmi wypracownami przez 26 lat wykonywania obrączek. Szczególną uwagę poświęcamy u nas na wykonywanie takich produktów jak obrączki M1 Zabrze, ponieważ są one zwieńczeniem miłości, cierpilwości i świadectwem wspólnego życia  które dodatkowo podkreśla grawer. W  ofercie posiadamy klasyczne obrączki złote, obrączki dwukolorowe, ozdobione w diamenty M1 Zabrze lub brylanty M1 Zabrze, a ich próba złota 585, jest jedną z najpopularniejszych. Posiadamy także białe złoto, palladowe, złoto rodowane. Złoto  585 to najczęściej wybierana próba, to oferujemy także w zależności od potrzeb 333 oraz 750, i różowe złoto próby 585 M1 Zabrze.

Pierścionki zaręczynowe M1 Zabrze
Wybieranym materiałem biżuteryjnym z którego są modne pierścionki zaręczynowe i obrączki są nim platyna 950, złoto 585, srebro925 lub tytan. Doskonale wkomponuje się w nie każdy kamień szlachetny: diament, moissanit, szafir, szmaragd, rubin, oliwin, cytryn,a nawet wyjątkowy tanzanit. Niezależnie czy wybierzemy srebro, czy złoto, czy też naszą biżuterię będzie zdobić cyrkonia to w naszym salonie zawsze możliwe jest grawerowanie biżuterii Chorzów które nada jej wyjątkowy charakter.

Naprawa biżuterii złotej Biżuteria M1 Zabrze

Nasz cennik usług jubilerskich w M1 Zabrze i zasięg działalności. Cena złota zawsze była wysoka – jest to jeden z najbardziej  i najpopularniejszych biżuteryjnych surowców. Jest on najtrwalszy i najlepiej się prezentuje. Jednak nie zawsze to, ile kosztuje łączy się z jego jakością. Jubiler z M1 Zabrze  jest w stanie zaprojektować niepowtarzalną biżuterię na światowym poziomie. Tak właśnie jest w naszym salonie – mamy świetne  dodatki które tworzymy z pasją dla naszych klientów  szczególnie na Śląsku. Szukajcie  nas pod frazami: gdzie kupię złotą biżuterię, złoto, złote obrączki, pierścionek zaręczynowy z brylantem czy diamentem oraz szukam jubilera M1 Zabrze w wyszukiwarce internetowej, a z pewnością znajdziesz nasz salony Jubileskie  i pracownie złotniczą

Zaprasza Jubiler M1 Zabrze