kontakt@goldrun.pl        Obrączki RABAT do -25%  Zapraszamy

MENU
Jubiler Bielsko Biała

Salon Bielsko Biała

 Salon Goldrun Jubiler Bialko-Biała

Adres:

ul. 11 Listopada 48, 
43-300
Bielsko Biała

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00 - 18:00

Sob: 10:00-14.00

Nd: nieczynne

Jubiler Bielsko BiałaNasz sklep jubilerski w Bielsko Biała – czym się charakteryzuje? Dobry jubiler Bielsko Biała to firma która nie tylko prowadzi swój sklep jubilerski Bielsko Biała, ale także sama zajmuje się projektowaniem biżuterii. Jego salon Jubiler  Bielsko Biała jest wizytówką jego prac i zangarzowaniem w branżę jubilerską od ponad 35 lat. Nasza pracownia jubiler  Bielsko Biała to sprzedaż biżuterii złotej Bielsko Biała i złotnik Bielsko Biała.


Sklep jubilerski Bielsko Biała
Nasz zakład złotniczy Bielsko Biała prowadzi także skup złota w Bielsko Biała w  atrakcyjnych cenach. Czym się dokładnie zajmujemy i jaki jest nasz asortyment? Nasz asortyment to biżuteria damska Bielsko Biała i męska z najwyższej jakości. Posiadamy niezwykle zróżnicowaną ofertę, która obejmuje:
   obrączki ślubne Bielsko Biała,    
   pierścionki z diamentami Bielsko Biała,   
   brylanty Bielsko Biała,   
   kolczyki złote Bielsko Biała,   
   bransoletki złote Bielsko Biała,   
   łańcuszki złote Bielsko Biała,   
   wisiorki złote Bielsko Biała,   
   naszyjniki złote Bielsko Biała,   
   białe złoto palladowe Bielsko Biała,   
   złoto rodowaneBielsko Biała,    
   złoto wielobarwne Bielsko Biała.


Pierścionki zaręczynowe Bielsko Biała.

Biżuteria złota Bielsko Biała dostępna jest w wielu rodzajach w próbach 585, 750, 333. Próba złota 585  jest najpopularniejsza, próba 333 i 750 cieszą się srednią popluarnością. Do naszej pracy  podchodzimy z sercem ,zangarzowaniem i umiejętnościami udoskonalnymi latami, dlatego też nasze wyroby jubilerskie to nie tylko złoto, srebro czy platyna alerównież tytan. Oferujemy klasyczne obrączki złote, ale także obrączki dwukolorowe, ponad 2500 modeli. Pierścionki zaręczynowe Bielsko Biała, pierścionki z brylantami i innymi szlachetnymi kamieniami. Jest to: moissanit, szafir, szmaragd, rubin, a nawet tanzanit, wszystko zależne jest od gustu przyszłej narzeczonej i narzeczonego.


Obrączki ślubne Bielsko Biała

Nasze obrączki co warto podkeślic są bezszwowe co oznacza że nie mają miejsc łaczeń. Na każdym etapie wyboru służymy pomocą , czy są to diamenty, brylanty, czy cyrkonia, zawsze staramy się wybrać jak najlepszą opcję dla klientów naszego salonu. W zależności także od tego, czy są to złote obrączki Bielsko Biała, czy biżuteria z brylantami, zawsze możliwe jest u nas grawerowanie biżuterii w Bielsko Biała. Grawer sprawia, że biżuteria jest jeszcze bardziej zindywidualizowane i stanowią pamiątkę dla osoby obdarowywanej.

Biżuteria Bielsko Biała
Nasze salony mieszczą sie na terenie całego Śląska w Bytomiu, Zabrzu, Chorzowie, Katowicach, Sosnowcu, Bielsko Biała. Bardzo często spotykamy się w internecie z pytaniami, gdzie kupię tanie złoto, ile kosztuje złoty pierścionek lub szukam niedrogiego złotnika. Złoto jest cennym kruszcem. Nasz cennik jest bardzo konkurencyjny, szczególnie jak na Śląsk, czyli obszar, w którym głównie prowadzimy naszą działalność. Stąd też nasz sklep to według opinii to tani jubiler Bielsko Biała z profesjonalną obsługą i najwyższej jakości biżuterią ze złota.


Zapraszamy Jubiler Bielsko Biała