Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% | 120DNI NA ZWROT | DOPASOWANIE ROZMIARU  

 

MENU
Obrączki ślubne

Obrączki ślubne niepowtarzalny i wyjątkowy symbol miłości. Nic dziwnego że stając przed wyborem złotych obrączek ślubnych, stajemy przed jednym z ważnych wyborów w życiu. Obrączka – symbol miłości i wierności. Ich kolista forma symbolizuje wieczność, gdyż nie ma ona początku ani końca. Noszona jest często przez całe życie, dlatego tak ważny jest jej wybór. Przed zakupem obrączek, należy zaznajomić się z kilkoma ważnymi informacjami, które ułatwią ich wybór.

Każde małżeństwo to niesamowita historia miłości i wyjątkowe wspomnienia. Warto wybrać ślubne obrączki dopasowane do Was. Jubiler Goldrun tworzy trzynaście autorskich kolekcji obrączek ślubnych, aby każda młoda para mogła dopasować obrączki ślubne do własnego stylu. Każdy szcegół jest ważny dlatego warto zastanowić się nad wyborem obrączek pod kątem kształtu, koloru, szerokości, grubości.

Kolekcja obrączek ślubnych SPECIAL

Klasyczna kolekcja Special, wiąże ze sobą ponadczasową klasykę. Znajdziecie tutaj obrączki półokrągłe, obrączki fazowane oraz obrączki płaskie. Idealnie sprawdzi się dla par które cenią sobie minimalizm i są wierne klasyce.

Kolekcja obrączek ślubnych CLASSIC

Klasyka z ozdobną nutą dla panny młodej. To właśnie kolekcja Classic łączy ze sobą klasykę z delikatną nutą blasku oprawianych cyrkonii lub diamentów.

Kolekcja obrączek ślubnych LUX

Kolekcja Lux to niepowtarzalne wzory i projekty obrączek ślubnych. Obrączki z niepowtarzalnym grawerem zewnętrznym nadającym nowoczesność ponadczasowemu wzornictwu.

Kolekcja obrączek ślubnych PRESTIGE

Obrączki z kolekcji Prestige to idealne połączenie nowoczesności i klasyki. Znajdziecie tutaj zarówno klasyczne modele obrączek jak i nowoczesne wzory.

Kolekcja obrączek ślubnych EXCLUSIVE

Jeśli wasz wybór kieruje się w stronę szerokich obrączek sprawdźcie naszą kolekcję Exclusive. Idealne połączenie obrączki damskiej z wieloma kamieniami i klasycznej obrączki dla niego.

Kolekcja obrączek ślubnych AQART

Dwie oryginalne, eleganckie i klasyczne obrączki ślubne. Takie cechy skrywa w sobie kolekcja Aqart.

Kolekcja obrączek ślubnych INSPIRACJE

Kolekcja Inspiracje inspirowana jest wakacyjnym wyglądem obrączek. Znajdziecie w niej obrączki matowane, polerowane, ozdabiane kamieniami i nacięciami.

Kolekcja obrączek ślubnych HAWAJE

Zdecydowanie wybór kolekcji Hawaje i obrączek o falistym kształcie sprawdzi się u par które stawiają na nowoczesny wzór i oryginalność obrączek.

Kolekcja obrączek ślubnych ROYAL

Royal skrywa w sobie wypalane laserowo wzory na obrączkach ślubnych. Marzycie o własnych inicjałach na obrączkach, to właśnie w tej kolekcji obrączek ślubnych możecie wybrać miłosny wzór.

Kolekcja obrączek ślubnych GLAMOUR

Idealne obrączki ślubne to idealnie pasujący opis do naszej najnowszej kolekcji Glamour.

Kolekcja obrączek ślubnych MOMENTS

Dwie szerokości obrączek i dowolne łączenie wzorów. To właśnie kolekcja Moments.

Kolekcja obrączek ślubnych SILVER

Srebro również nie wychodzi z mody. Kolekcja Silver to modele obrączek srebrnych.

Kolekcja obrączek ślubnych TYTAN

Obrączki tatanowe zdobione diamentami w wersji dla niej i klasyczne dla niego.