kontakt@goldrun.pl        Obrączki RABAT do -25%  Zapraszamy

MENU
Jubiler Sosnowiec

 Salon Sosnowiec

  Salon Goldrun Jubiler Sosnowiec

❣ Adres:

ul. Targowa 12A ,
41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00-18:00 

Sob: 10:00-14:00

Nd: nieczynne

 

Jubiler Sosnowiec


Czym się cechujemy jako sklep jubilerski w Sosnowcu ? Bardzo dobry jubiler Sosnowiec to nie tylko sprzedaż biżuterii złotej, srebrnej, platynowej, paladowej, tytanu  ale także rzemieślinik, który tworzy biżuterię. Nasz salon jubilerski Sosnowiec charakteryzuje się tym, że za wszystkimi  projektami, stoją nasi Mistrzowie złotnicy. To właśnie dzięki nim nasza pracownia jubilerska Sosnoiwec jest niezwykła. Posiadamy unikalne dodatki, które będą stanowiły wyjątkowe prezenty dla naszych bliskich i nas samych. Nasz zakład złotniczy w Sosnowcu prowadzi również skup złota.
Sklep jubilerski Sosnowiec jak każdy renomowany salon posiadamy wyroby jubilerskie z najwyższej jakości kruszców. Jest to przede wszystkim złota biżuteria damska Sosnowiec i męska biżuteria ze złota, w tym:

   złote obrączki Sosnowiec,

  pierścionki z diamentami Sosnowiec, 

  pierścionki zaręczynowe Sosnowiec,

  biżuteria z brylantami,

  pierścionki z brylantami Sosnowiec, 

  bransoletki złote, 

  kolczyki złote, 

  wisiorki złote, 

  łańcuszki złote,

  naszyjniki złote, 

  broszki złote,

  pierścionek zaręczynowy z moissanitem.

    
Obrączki ślubne Sosnowiec
Nasz sklep ze złotą biżuterią to nasza pasja, dlatego do każdego projektu podchodzimy z sercem i umiejętnościmi wypracownami przez 26 lat wykonywania obrączek. Szczególną uwagę poświęcamy u nas na wykonywanie takich produktów jak obrączki Sosnowiec, ponieważ są one zwieńczeniem miłości, cierpilwości i świadectwem wspólnego życia  które dodatkowo podkreśla grawer. W  ofercie posiadamy klasyczne obrączki złote, obrączki dwukolorowe, ozdobione w diamenty Sosnowiec lub brylanty Sosnowiec, a ich próba złota 585, jest jedną z najpopularniejszych. Posiadamy także białe złoto, palladowe, złoto rodowane. Złoto  585 to najczęściej wybierana próba, ale oferujemy także w zależności od potrzeb 333 oraz 750 i różowe złoto próby 585 Sosnowiec.

Pierścionki zaręczynowe Sosnowiec
Wybieranym materiałem biżuteryjnym z którego są modne pierścionki zaręczynowe i obrączki są nim platyna 950, złoto 585, srebro925 lub tytan. Doskonale wkomponuje się w nie każdy kamień szlachetny: diament, moissanit, szafir, szmaragd, rubin, oliwin, cytryn, a nawet wyjątkowy tanzanit. Niezależnie czy wybierzemy srebro, czy złoto, czy też naszą biżuterię będzie zdobić cyrkonia to w naszym salonie zawsze możliwe jest grawerowanie biżuterii Sosnowiec które nada jej wyjątkowy charakter.

Naprawa biżuterii złotej Biżuteria Sosnowiec.

Nasz cennik usług jubilerskich w Sosnowiec i zasięg działalności. Cena złota zawsze była wysoka – jest to jeden z najbardziej  i najpopularniejszych biżuteryjnych surowców. Jest on najtrwalszy i najlepiej się prezentuje. Jednak nie zawsze to, ile kosztuje łączy się z jego jakością. Jubiler z Sosnowica  jest w stanie zaprojektować niepowtarzalną biżuterię na światowym poziomie. Tak właśnie jest w naszym salonie – mamy świetne  dodatki które tworzymy z pasją dla naszych klientów  szczególnie na Śląsku. Szukajcie  nas pod frazami: gdzie kupię złotą biżuterię, złoto, złote obrączki, pierścionek zaręczynowy z brylantem czy diamentem oraz szukam jubilera Sosnowiec w wyszukiwarce internetowej, a z pewnością znajdziesz nasz salony Jubileskie i pracownie złotniczą

Zaprasza Jubiler Sosnowiec