kontakt@goldrun.pl | 690-688-256 | Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% 

 

MENU
Jubiler Goldrun BLOG Co na prezent?
Zbliża się Wasza rocznica ślubu, jej urodziny, a może Walentynki? Nie masz inspiracji na wyjątkowy prezent? Poniżej przedstawimy Ci klika pomysłów na udany i zaskakujący podarunek. Czas biegnie nieubłagalnie szybko, a w ciągu roku zdarza się wiele okazji do obdarowania prezentem. Jubile Goldrun pomoże Ci dokonać odpowiedniego wyboru na każdą okoliczność.

To już rok od kiedy powiedzieliście sobie sakramentalne „TAK”, a może Wasze szczęśliwe małżeństwo obchodzi kolejną z rzędu rocznicę ślubu? Warto zastanowić się nad idealnym prezentem. Jubiler Goldrun posiada wysokiej jakości biżuterię złotą która nada rocznicy wyjątkową oprawę.

Zaskocz ponownie swoją żonę pierścionkiem z brylantem i przypomnij jej wyjątkowy moment zaręczyn od którego zaczęło się wasze wspólne życie. Na pewno będzie wzruszona i szczęśliwa.

A może od dawna myślicie o nowych obrączkach ślubnych? Z biegiem czasu obraczki mogą nie wyglądać jak w dniu ślubu, a na przestrzeni lat pojawiają się nowe mode wzory które nie były dostępne kilka lat temu. 

14 luty święto zakochanych. Jakim prezentem obdarować w ten dzień swoja partnerkę. Oprócz bukietu kwiatów i romantycznej kolacji zaskocz ją niesamowitą stworzoną pod ten dzień biżuterią.

8 marca święto wszytkich kobiet. Co bardziej może je ucieszyć niż błyszcząca i modna biżuteria z złota? Jak wiadomo złoto, brylanty i diamenty to najwięksi przyjaciele kobiety. Naszą propozycją na te święto są kolore kamienie naturalne które ozdobią najmodniejszą kreację i pasują w każdym wieku.

Twoja przyjaciółka lub siostra zaprosily Cię na Baby Shower? Czas oczekiwania na dziecko jest bardzo ważny w życiu kobiety. Jaka biżuteria będzie odpowiednia na takie wydarzenie. Poniżej kilka naszych propozycji.

Nie ma znaczenia czy kobieta obchodzi 20-ste, 30-ste czy 60-te urodziny, z pewnością ucieszy ją błyszcząca biżuteria złota. Zarówno na stronie internetowej jak i w firmowych salonach Jubiler Goldrun znajdziecie bogatą ofertę biżuterii.

Święta Bożego Narodzenia to magiczy czas spędzony razem z najbilższymi. Co więc podarować im w tym wyjątkowym czasie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

Gust młodych dziewczyn zdecydowanie różni się od gustu starszych kobiet. Inne zainteresowania oraz poglądy wpływają na wybór dopasowanej biżuterii. Poniżej przedstawiamy dosyć szalone wzory które pokochały nastolatki.

Pamiątka Pierwszej Komunii lub Chrztu towarzyszy nam często przez całe życie. Spoglądając na otrzymany kilkanaście lat temu prezent przypomina nam młodzieńcze beztroskie lata. Co więc podarować na tę okoliczość?

Przede wszystkim blask. Każda kobieta od najmłodszych lat chciałaby zostać księżniczką, to właśnie takie bajki towarzyszą każdej małej dziewczynce. Biżuteria sprawia, że nawet najprostszy strój nabiera blasku i szykowności. Dodatkowo z biżuterią jest jak z ubraniami… Nie ważne czy w szafie domykają się drzwiczki ich zawsze jest za mało! Dlatego biżuteria to uniwersalny i zawsze trafiony prezent! Przeprowadzona przez nas ankieta w 90% potwierdziła, że biżuterii nigdy nie za mało.
Uniwersalność i wyjątkowość biżuterii sprawia, że można podarować ją dziewczynie, żonie, mamie, córce, czy siostrze i to na każdą niemal okazję. Co więcej, biżuteria to pomysł wielokrotnego użytku, który zawsze gwarantuje efekt zachwytu.

Poza znaczeniem kamieni i przesądami z nimi związanymi warto, myśląc o poszukiwaniu biżuterii na prezent, wziąć też pod uwagę ten najprostszy już nie przesąd, a fakt – dobrze dobrana biżuteria to dodatek do stylu, ubrania, a także symbol poczucia estetyki świadczący o luksusie. To dlatego jest towarem pożądanym, którego sprezentowanie zawsze sprawi radość i wręczającemu, i otrzymującemu podarek.