Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% | 120DNI NA ZWROT | DOPASOWENIE ROZMIARU  

 

MENU
Jubiler Goldrun BLOG Ranking obrączek ślubnych


Ślub to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, dlatego warto wszystko idealnie zaplanować. Wybór obrączek jest szczególnie ważny ponieważ ta biżuteria będzie z Wami do końca życia. Jak zatem wybrać idealne obrączki i czy jest to w ogóle możliwe? Wybór jest ogromny: żółte złoto, białe złoto, różowe, a może obrączki dwukolorowe? Tytan, złoto czy srebro jakie obrączki wybrać? Te pytania często przyprawiają o zawrót głowy. Moda zmienia się co roku, lecz jeśli chodzi o obrączki to od lat królują klasyczne obrączki z żółtego złota.

Oczywiście wraz z upływem lat na rynku dostępne są obrączki matowane lub z wprawianymi kamieniami. Firma Jubilerska Goldrun stworzy dla Was wymarzone obrączki. Dzięki temu, że jesteśmy producentem obrączek podejmiemy każde wyzwanie, a w naszej ofercie znajduje się ponad 2500 modeli.

Często w wirze ślubnych przygotowań nie mamy czasu obejrzeć wszystkich modeli jakie proponujemy przyszłej parze młodej. Warto jednak zapoznać się z naszą ofertą i odwiedzić nasze salony jubilerskie gdzie znajdują się wszystkie wzorniki proponowanych przez nas modeli. Jeśli jednak brakuje Wam czasu stworzyliśmy ranking najpopularniejszych obrączek. W naszym TOP 10 znajdą się najczęściej wybierane obrączki ślubne przez naszych klientów.

Decydując się na obrączki ślubne Jubiler Goldrun jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość, efektowne wzornictwo i niezawodność. Pamiętaj, że obrączki to nie tylko symbol Waszej miłości, ale również wyjątkowa biżuteria, która będzie towarzyszyć Wam we wszystkich wspólnych chwilach.


OBRĄCZKI SPECIAL 003OBRĄCZKI AQART 035OBRĄCZKI LUX 150

>


OBRĄCZKI SPECIAL 010OBRĄCZKI INSPIRATION 025


OBRĄCZKI EXCLUSIVE 002OBRĄCZKI PRESTIGE FALA TRIOOBRĄCZKI LUX 046OBRĄCZKI AQART 050OBRĄCZKI ROYAL 008