kontakt@goldrun.pl        Obrączki RABAT do -35%  Zapraszamy

MENU
Technologia bezszwowaObrączki wykonane bez lutowania


Zakup na wiele lat

Idealny kształt

Najważniejszą cechą obrączek wykonywanych metodą bezszwową jest wytrzymałość. Na tę cechę wpływa nie tylko jakość materiału z którego wykonujemy biżuterię ale także sposób produkcji. Gwarantujemy biżuterię najwyższej jakości, dlatego tworzymy obrączki metodą bezszwową.
Oznacza to, że wybierając nasze obrączki nie ma lutowania w łączeniu obwodu. Obrączki od samego początku posiadają formą pierścienia.
Często zdarza się że podczas użytkowania obrączek lutowanych, szew pęka w miejscu lutowania. Kupując nasze obrączki nie doświadczycie Państwo tej sytuacji.

Kupując obrączki liczymy się z tym, że zakupiona biżuteria będzie towarzyszyć nam przez wiele, wiele lat. To zrozumiałe, że z upływem czasu zmieniamy się. Zmienia się również rozmiar palca. Wybierając obrączki bezszwowe istnieje możliwość zmieniania rozmiaru bez obawy, że pękną. Obrączki lutowane podczas zmiany rozmiaru mogą pęknąć w miejscu lutowania.
Dlatego też obrączki wykonywane naszą metodą są bardziej trwałe.

Obrączki produkowane metodą bezszwową mają lepsze właściwości i dlatego nie ulegają deformacji. W związku z brakiem szwu nie trzeba martwić się o zmianę kształtu obrączki - przy obrączkach lutowanych, pierścionki ulegają spłaszczeniu, przez co przybierają formę owalną.