Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% | 120DNI NA ZWROT | DOPASOWENIE ROZMIARU  

 

MENU
Jubiler Goldrun BLOG Technologia bezszwowaObrączki wykonane bez lutowania


Zakup na wiele lat

Idealny kształt

Najważniejszą cechą obrączek wykonywanych metodą bezszwową jest wytrzymałość. Na tę cechę wpływa nie tylko jakość materiału z którego wykonujemy biżuterię ale także sposób produkcji. W trose o naszych klientów wykonywane przez nas obraczki posiadają najwyższą jakość dzięki zastosowaniu metody bezszwowej przy produkcji.
Oznacza to, że wybierając nasze obrączki nie ma lutowania w łączeniu obwodu. Obrączki od samego początku posiadają formą pierścienia.
Często zdarza się że podczas użytkowania obrączek lutowanych, szew pęka w miejscu lutowania.

Kupując obrączki liczymy się z tym, że zakupiona biżuteria będzie towarzyszyć nam przez wiele, wiele lat. To zrozumiałe, że z upływem czasu zmieniamy się. Zmienia się również rozmiar palca. Wybierając obrączki bezszwowe istnieje możliwość zmieniania rozmiaru bez obawy, że pękną. Obrączki lutowane podczas zmiany rozmiaru mogą pęknąć w miejscu lutowania.
Dlatego też obrączki wykonywane naszą metodą są bardziej trwałe.

Dzięki temu że nasze obrączki produkowane są metodą bezszwową i już przy produkcji mają owalny kształt, z biegiem lat nie ulegają deformacji, co oznacza że możemy cieszyć się pierwotnym kształtem przez cały okres uzytkowania. Warto pamiętać, że w przypadku biżuterii lutowanej może zdarzyć się odkształcenie lub spłaszczenie.