Darmowa wysyłka od 200zł | Obrączki RABAT do-35% | 120DNI NA ZWROT | DOPASOWANIE ROZMIARU  

 

MENU
Jubiler Goldrun BLOG Kalkulator weselny

Kalkulator ślubny

Z uroczystością ślubu i wesela wiąże się masa wydatków. Ciężko zaplanować każdy z nich, zwłaszcza że planowanie takiej uroczystości zazwyczaj jest naszym debiutem. Większość Par Młodych zaczyna szukać prostych aplikacji które pomogą zebrać wszystkie wydatki jakie ponieść będzie trzeba na zorganizowanie ślubu i wesela. Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z kalkulatora ślubnego.


Jak działa kalkulator weselny?

Nie ma nic prostszego. Kalkulator weselny zawiera pozycje związane z wydatkami ślubnymi. Obok znajdują się okienka przeciętnych kosztów oraz miejsce na samodzielne wpisanie waszej kwoty za daną usługę. Po wprowadzeniu wszystkich pozycji kalkulator podliczy Wam średni koszt. Co ważne w każdej chwili możecie edytować kwoty, znajdując korzystne rozwiązania i zmniejszać wasze wydatki. Dodatkowo na bieżąco będziecie mogli podejmować decyzje z czego zrezygnować, aby zaoszczędzić.

Wspólne planowanie!

Dzięki kalkulatorowi ślubnemu wspólnie możecie opracować wydatki związane z uroczystością ślubną. Jest to idealny pomysł na wyjaśnienie spornych kwestii oraz przedstawienie pomysłów o których nawzajem nie macie pojęcia. Jednocześnie kalkulator weselny pomoże Wam odpowiedzieć na pytanie, jak planować wesele krok po kroku: od najważniejszych kwestii, takich jak szacowanie liczby Gości, przez rezerwację sali weselnej i zakup sukni ślubnej, po takie szczegóły jak imienne wizytówki Gości na stole.

Opłaty w Urzędzie Stanu Cywilnego

Ceremonia Ślubna

Organista

Dekoracja Kościoła

Koszt sukni ślubnej

Welon

Dodatki

Buty

Fryzjer + makijażysta

Bukiet ślubny

Garnitur Pana Młodego

Koszula

Krawat/ Muszka

Buty

Fryzjer/ Barber

Wynajem auta ślubnego

Dekoracja samochodu

Obrączki ślubne

Fotograf ślubny

Kamerzysta

Oprawa muzyczna

Tort weselny

Zaproszenia

Dekoracja sali

Liczba Gości

Alkohol